Скільки коштує доставка з eBay

Скільки коштує доставка з eBay Блага, які нам принесли сучасні технології – це покупки у всесвітній мережі. Тепер користувачам доступні мільйони речей, які можна переглядати і вибирати, сидячи вдома на улюбленому дивані. Звичайно, ціни в інтернеті значно нижче – часто та ж річ зустрічається в найближчому магазині в 2-3 рази дорожче.

Особливу популярність по всій планеті завоював інтернет-аукціон еВау. Принцип роботи порталу схожий з звичайними продажами «з молотка», тільки тут здійснювати операції може будь-хто. Коло користувачів розширюється з кожним днем. Даний ресурс відкриває перед нами великі переваги: ​​лотів багато, розцінки нижче. Однак, як пройде поставка? Чи пропустить посилки митниця? І скільки коштує доставка з еВау?

Щоб вас більше ніколи не турбували ці та багато інших питань, слід звернутися до послуг посередників.

У компанії «SV-ukraine» за плечима багаторічний досвід роботи у сфері поставок з веб-аукціонів. Її посередники надають рекордно низьку вартість послуг – 8% комісійних і 4 $ за 1 кг ваги посилки .

SV-Ukraine допоможе вам купувати на eBay

Компанія «SV-ukraine» займається не тільки доставками. Ми здійснюємо повний цикл придбання товару (надаємо послуги посередника в США)! Тому вам не обов’язково навіть реєструватися в системі. Розглянемо детальніше, як відбувається процес торгів на ресурсі.

На сайті виставляються лоти двох різновидів: беруть участь у класичних торгах і “Buy it now”.

У першому типі відвідувачі повинні робити ставки. Той, чия ставка залишиться найбільшою по закінченню часу, і забирає річ. Лоти другого типу можна придбати за фіксованою ціною – без ведення торгів.

Однак виграти торги – це навіть не півсправи. Належить зробити чимало дій:

  • зареєструватися в системі;
  • грамотно підійти до вибору продавця – недобросовісні торговці можуть отримати гроші і не вислати товар;
  • звернути увагу на рейтинг – перевірені магазини і продавці мають показник понад 95%;
  • далі необхідно дізнатися, відправляє чи торговець замовлення в нашу країну – часто лоти доставляються тільки в межах США;
  • з’ясувати, скільки коштує доставка з еВау, і які гарантії дає продавець;
  • завести аккаунт в PayPal – саме через дану платіжну службу вчиняються транзакції на аукціоні.

Ці дії виконають за вас співробітники компанії «SV-ukraine». Послуги оцінюються всього в 8% від вартості і $4 – $7 (залежно від обраного способу доставки) за доставку (за кожен кілограм ваги).

Що потрібно від вас при покупці на eBay

Єдине, що потрібно від вас – зробити свій вибір. Як тільки ваші посилки приходять в Україну, вони потрапляють на наш склад, а по території України доставкою займається служба «Нова пошта».

Якщо ви бажаєте самі здійснювати операції – ми надамо вам наш фізичний склад у США. В обох випадках, ви будете приємно здивовані тому, скільки коштує доставка з еВау у нас.

Приємних покупок на еВау разом з «SV-ukraine»!