Адреса у США для покупок

 Адреса в США для покупок Протягом останніх п’яти років кількість людей, що цікавляться пропозиціями продавців з США, стає дедалі більше, адже асортимент представленої ними продукції здатний задовольнити навіть вибагливих замовників.

Одяг для дорослих і дітей, взуття, побутова хімія, електроніка, здорове харчування, будинок і сад, спорт – це тільки малий перелік категорій, що видається відвідувачам продають платформ для ознайомлення.

Якість виробів, розміщених на торгових порталах Америки, об’єктивно краще, ніж розміщених китайськими майданчиками для продажів по мережі.

Популярні торгові марки, що випускають електроніку, не приховують, що для користувачів найбільшої держави Заходу розробляються більш зносостійкі моделі пристроїв. Всесвітньо улюблені бренди, такі як Victoria’s Secret , Nike , Adidas, GAP, Forever21, час від часу влаштовують грандіозні розпродажі, проте знижені цінники запропоновані виключно внутрішнім споживачам, які проживають в США.

Основною проблемою для населення Східної Європи залишається питання транспортування посилок. У більшості випадків помітна чітка орієнтація на внутрішній ринок і просто не розглядаються угоди з контрагентами, що знаходяться в іншій державі, ще рідше зустрічаються сервіси, готові організувати пересилку приладів або одягу в держави СНД – Росію, Україну, Казахстан або Білорусь. Перевезення ж всередині штатів Америки і між ними часто є безкоштовною.

Виникають у наших співвітчизників і труднощі з оплатою, наприклад, іноді запитуються відомості кредитної картки, відкритої в певному банку, або ж переклад грошей має здійснюватися за допомогою PayPal. Не кожен готовий заводити обліковий запис в цій платіжній системі заради здійснення однієї операції, а багатьом буває важко розібратися, яким чином необхідно прив’язувати банківські карти і як проводити платежі. Зауважте, що інтерфейс програми не підтримує російського, а також української мов.

Реальна адреса в Америці для покупок

Якщо ми набуваємо сподобався нам предмет у вітчизняному онлайн-магазині, то процес цей відбувається досить просто і займає не більше двох днів. Місцеві продавці по мережі воліють стандартну схему роботи – клієнт знайомиться з асортиментом сайту, наповнює умовну корзину і заповнює електронну форму. Через лічені хвилини йому передзвонює менеджер, щоб уточнити деталі і визначити місто проживання. Куплене забирають самостійно з точки самовивозу або ж зі складу перевізника.

Також поширена ще одна альтернатива – послуги кур’єра. Але, на жаль, ситуація така, що так само організовано купувати в американців не виходить. Доводиться робити на порядок більше операцій і чекати замовлене по кілька місяців.

Як говорилося раніше, основна заковика – це організація доставки. Щоб мати свободу вибору нарівні з жителями Нью-Йорка, Чикаго чи Бостона, ви повинні знати, де перебуває американського складу.

 реальну адресу в Америці для покупок

«Де ж про подібному повідомляють?», – Запитаєте ви. Вам дуже пощастило, якщо хтось із близьких чи знайомих живе в країні великих перспектив і з радістю готовий допомогти. Але що робити, якщо такого родича чи друга немає? Невже доведеться відмовитися від якісних речей популярних брендів, нестандартних рішень і оригінальних мобільних пристроїв? Вихід давно знайдений – це взаємодія з людьми, що діють у сфері міжнародної торгівлі і володіють необхідною інформацією.

Координати, повідомлені партнерами, ви зможете застосовувати для заповнення інформаційних форм на улюблених продають порталах.

Відтепер для вас не є складністю покупка мобільних апаратів, комп’ютерів і годинників на офіційному сайті виробника цифрової техніки Apple.

Саме американська адреса для Ebay або Amazon потрібна для більшості покупок.

Наприклад – ви можете використовувати цю адресу нашого складу в Нью-Джерсі:

645 West 1st Avenue
attn Umax-Expressv
Roselle, New Jersey
07203

Спочатку посилки прибувають на склад, де здійснюється необхідна сортування та пакування. Оплата перевезення в Європу варіюється і залежить від різновиду використовуваного транспорту і загальної ваги виробів.

Наприклад, можна значно заощадити, якщо знати про якусь хитрість – плата за важкі та об’ємні упаковки буває значно вигідніше, ніж вартість відвантаження безлічі невеликих коробок.

Що стосується недорогих способів транспортування в Україну або Росію, то важливо відзначити, що існують два особливо поширених – авіапоштою або морем. Морський транспорт обійдеться дешевше, однак і часу піде побільше.

Як отримати shipping address in USA

Зараз на просторах Інтернету зустрічається величезна кількість організацій і приватних осіб, що пропонують заплатити певну суму грошей і натомість повідомляють адресу в Америці, який використовується в подальшому для отримання ваших покупок.

Але не забувайте, що в мережі досить велика ймовірність обману, а також ви ризикуєте зустріти шахраїв. Важливо мати чітке уявлення про те, як відбувається процес придбання товарів в зарубіжних онлайн-магазинах і яким чином функціонують великі сервіси сфери міжнародних перевезень.

Виділяють наступні етапи оформлення замовлення на іноземному сайті:

 • додавання вподобаних позицій в віртуальну корзину;
 • вказання платіжних реквізитів;
 • заповнення адреси доставки (shipping address in USA);
 • відправка оплачених речей і надання трек-номера для відстеження місцезнаходження вантажу (найчастіше по регіонах США відправлення здійснюються за допомогою UnitedStatesPostalService, а на офіційній сторінці USPS відкритий доступ до відстеження їх пересування);
 • перевірка фахівцями зовнішнього вигляду продукту на наявність пошкоджень, шлюбу, його працездатності;
 • упаковка замовлення в безпечні матеріали і його прибуття в обумовлене місце призначення (під таким мається на увазі вже не USA address, а локація вашого місця розташування або міське поштове відділення).Вибираючи виконавця, орієнтуйтеся на перелік наданих послуг та їх вартість, на відгуки про роботу, на методи і швидкість його взаємодії з замовниками. Деякі представництва займаються лише продажем віртуального місця розташування і не відповідають за подальшу обробку даних.

  Плюси використання адреси в Америці для покупок

  Плюси використання адреси в Америці для покупок Є фірми, що працюють з замовниками по всій планеті, але звертали ви увагу на те, як змінюється оцінка одиниці продукції при підтвердженні місця проживання за межами Сполучених Штатів?
  Перевірено, ціна автоматично збільшується на пару-трійку доларів, рідше зростання відбувається і на десятки умовних одиниць.

  Тому, навіть якщо йдеться про пропозицію відправки по кутках земної кулі, вигідним варіантом для вашого гаманця буде вказівка ​​американського адреси.

  Для отримання відправок використовуються локації складів в США, покупки в яких обкладаються низьким відсотком мита або такий податок відсутній зовсім.

  До переваг замовлень із залученням посередника відносяться:

  • укладання угод купівлі-продажу з фірмами, незалежно від того, функціонують вони на міжнародному ринку;
  • низька вартість пересилки за рахунок об’єднання декількох придбаних позицій і можливості вибору виду доставки товару з США ;
  • твір первинного розрахунку в доларах, що дозволяє уникнути зайвої конвертації валют і виникнення додаткових комісій;
  • додаткова перевірка можливих несправностей, збереження етикеток і відповідності товарної накладної;
  • надійна упаковка і безпечне транспортування, передбачає страховку. Якщо співробітником, який проводить огляд, буде виявлено невідповідність, поломка або дефект, то він зв’яжеться з вами і розповість про право обміну або повернення невідповідного товару. Фахівці компанії-посередника можуть зробити фотографії отриманого і висилати їх вам для ознайомлення і підтвердження співпраці.

  Америка – це континент можливостей, і не тільки ті, хто живе на її теренах, можуть насолоджуватися результатами діяльності провідних торгових марок світу. Будь-якому платоспроможному повнолітній особі доступний шопінг в цій державі, варто просто знайти професійного партнера, здатного діяти швидко і злагоджено.


  Вас також можуть зацікавіти схожі статті на нашому сайті: