Скільки йде посилка з США в Україну

Сколько идет посылка из США в УкраинуМережевий шопінг з кожним днем ​​набирає популярності. Причому споживачі не рідко воліють користуватися закордонними сервісами.

Багато хто цікавиться такою послугою як доставка товарів з-за кордону. Адже купуючи іноземну продукцію, ви залишаєтеся впевненими в якості, чого часом не побачиш на Батьківщині.

В Америці жорсткий контроль імпорту: контрафакт не потрапляє на ринок, що і привертає все більшу кількість користувачів до відвідування Інтернет-майданчиків держави. Тим більше, що терміни доставки зі США не надто тривалі.

Однак деякі люди побоюються подібних онлайн-покупок. Турбують складності, пов’язані з далеким транзитом або сумніви в достатній рівень володіння англійською. Але за підтримки компанії-посередника «Sv-Ukraine» процес вибору і транспортування новопридбаних предметів спрощується.

Варто докладніше розглянути нюанси процедури отримання вироби: скільки йде посилка з США в Україну, як забрати, цінові умови. Зупинимося на етапах процесу відправки речей новому власникові.

Онлайн-шопінг в Сполучених Штатах

На американських веб-сторінках купують одяг і взуття, пристосування для декору, техніку, пристрої для будинку. Щоб повною мірою скористатися асортиментом торгових онлайн-майданчиків або eBay, насамперед потрібен фізичну адресу в США.

Для тих, у кого там немає родичів або друзів, створені і працюють спеціальні представники – вони ж посередники.

Дивіться, як відбувається процес покупки в найбільшому інтернет-магазині світу – Amazon.

Подібні посередники співпрацюють з проживаючими за Атлантикою або самі є власниками нерухомості за кордоном. У них є фактичні склади, куди може бути привезена виріб з Інтернет-магазину. Притому гарантується повна сохранность.Такім чином, спочатку придбання відсилається на фізичну адресу державною службою – UnitedStatesPostalService.

Плюси USPS такі:

  • визнана надійність;
  • демократичні ціни;
  • швидкість (самостійно вибирайте послугу: Express, Priority або іншу);
  • співпраця з багатьма державами (можна з’ясувати, скільки, наприклад, йде посилка Укрпоштою);
  • існування офіційного веб-ресурсу для відстеження пересування відправок. Буде потрібно тільки вказати унікальний трек-номер.

У структурі «Sv-Ukraine» створена кур’єрська служба. Коли замовлення привезений на фізичну адресу в Америці, кур’єри беруть на себе дії по переміщенню його на склад організації в Україні. Там формуються пакети, а потім їх відправляють до нашої держави. Людина самостійно вибирає спосіб міжнародного транспортування – морський або авіа.

Термін доставки посилки з США в Україну

Тривалість пересилання з-за океану турбує споживачів. Термін доставки зі США визначає ряд факторів:

  • вид продукції, яку замовляють. Якщо те, що ви хочете, володіє якимись особливими властивостями, то час транспортування може збільшуватися (наприклад, якщо предмет вимагає дбайливого звернення і додаткової упаковки, раптом він б’ється – на кшталт посуду або техніки);
  • маса. Оформлення на митниці додаткової ваги триває чимало часу;
  • вибір способу міжнародної доставки. Вона здійснюється за допомогою корабля або на літаку. Другий спосіб, звичайно ж, обійдеться дорожче, але є більш швидким;
  • швидкість, з якою замовлення рухається по території Америки. Щоб дізнатися про це, варто лише набрати в рядку пошуку «скільки йде посилка з США в Україну USPS», і ви знайдете інструмент для відстеження переміщень. Служба зазвичай справляється за 3 – 7 днів;
  • кількість купленого за короткий період часу. У разі, якщо ви робите два або більше придбань протягом тижня, вони формуються в загальне відправлення. Тоді вони всі виявляться в місці призначення одночасно.

Виходячи з цих чинників, час прибуття може змінюватися. Але ми беремо на себе організацію якнайшвидшої перевезення і докладає всіх можливих зусиль для скорочення очікування.

Маючи в розпорядженні широку мережу фізичних місць призначення і складів на території Сполучених Штатів, компанія не тільки мінімізує часові витрати на рух бандеролей по території Американського держави, а й прискорить їх переправлення між континентами. Співробітники гарантують, що речі не зіпсуються і не загубляться в процесі.

Вартість посилки з США в Україну

Стоимость посылки из США в УкраинуУ вартість посилки з США в Україну входить оплата допомоги агента і самої пересилання.

Так, відправлення літаком коштує 10 доларів за кілограм (плюс ще 7 за кожен додатковий), а пересилання кораблем обійдеться в 7 доларів (ціна додаткової ваги – в 4).

До получающейся суми додається митний збір на кордоні. А комісійні для довіреної особи складають 8% – в разі якщо ви замовляли послугу посередника.

Коли за тиждень приходить серія замовлень для одного і того ж адресата, то фахівці об’єднують їх, не стягуючи при цьому додаткової плати.

А перепакування та повторний огляд співробітниками підприємства обійдеться в 5 доларів.

Цінність всього, що знаходиться в пакеті, без митних платежів не повинна перевищувати 150 доларів, а максимальна вага становить 50 кг на одержувача.

Ми пропонуємо бонус – автоматичне страхування. Для повної впевненості в безпеці купленого кожна посилка підлягає безкоштовному страхуванню на 60 умовних одиниць. Майно зберігається у посередника до двох тижнів – теж безкоштовно.

Якщо говорити про аукціон eBay, компанія забезпечує представництво у веденні переговорів з продавцями, торгах і покупці попередньо замовлених товарів.

Плюс роботи з представником – процедура оплати вартості посилки з США в Україну, яка відбувається після огляду товару. Клієнт перевіряє наявність всіх замовлених виробів і їх збереження, відкривши пакет у відділенні, а після розплачується. Подібна особливість дозволяє одержувачам оплатити якість, в якому вони самі переконалися.

 


Вас також можуть зацікавіти схожі статті на нашому сайті:

Як купити в США товар, який сподобався;
Адреса в США для покупок.